Autor Téma: Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?  (Přečteno 427 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Jiřina

  • Host
Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?
« kdy: Červenec 05, 2021, 01:22:19 odpoledne »
Mám laboratorně prokázané velké množství covid protilátek. S tímto dokladem mě ale nepustili na koupaliště. Moje známá s papírem že prodělala covid před pěti měsíci klidně prošla, přestože už žádné protilátky mít nemusí a třeba ani nikdy neměla.
Ústavní soud už před časem rozhodl, že toto diskriminace je a nařídil ministerstvu zdravotnictví určit jak vysokou hladinu protilátek bude lidem uznávat. Přesto se ale stále nic neděje a já si nemohu ani dojít do restaurace na oběd. Bude to už konečně někdo řešit? Nebo musím podat žalobu a žádat finanční odškodnění za to, že mi nedovolí dělat běžné aktivity, přesto že nejsem virem ohrožena a ani ho nepřenáším?

Reklama

Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?
« kdy: Červenec 05, 2021, 01:22:19 odpoledne »

Offline Mirek

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1548
  • Hodnocení: +64/-0
Re:Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?
« Odpověď #1 kdy: Červenec 06, 2021, 07:15:32 dopoledne »
Naše vláda zjevně rozhodnutí soudu ignoruje. Ani očkovaní nemusí mít dost protilátek. Covid pas by se měl vydávat na základě množství protilátek v krvi, ale na tom by nic nevydělali. Za vším hledej peníze.

Michal

  • Host
Re:Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?
« Odpověď #2 kdy: Červenec 22, 2021, 05:36:33 odpoledne »
Přesně tak. Diskriminace a ignorování soudních rozhodnutí skončí jen s jinou vládou.

Jana

  • Host
Re:Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?
« Odpověď #3 kdy: Červenec 30, 2021, 02:30:10 odpoledne »
Včera si Vojtěch dupnul. Protilátky uznávat nebude. Možná by tím vyšlo najevo, že lidé kteří covid vyleželi doma a nešli na PCR test jich mají více, než ti očkovaní.  :D

Offline Matyáš

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 486
  • Hodnocení: +15/-0
Re:Kdy skončí diskriminace lidí s protilátkami na covid?
« Odpověď #4 kdy: Červenec 31, 2021, 07:12:13 dopoledne »
Neskončí, přišli by tak o velké kšefty s testy a očkováním. Polovina populace už je promořená, lidem by stačil krevní test na protilátky. Na jejich soukromé kšefty s antigeními a PCR testy by se vybodli.