Autor Téma: Očkování jako symbol národní hrdosti roku 2021  (Přečteno 381 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Vladěna

  • Host
Očkování jako symbol národní hrdosti roku 2021
« kdy: Leden 06, 2021, 07:34:06 odpoledne »
To má hlásat nová kampaň na očkování. Už dlouho jsem se tak nezasmála.  :D :D :D
A jak koukám do jiných diskuzí, baví se všude.  :D

Reklama

Očkování jako symbol národní hrdosti roku 2021
« kdy: Leden 06, 2021, 07:34:06 odpoledne »

Offline Dan

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 921
  • Hodnocení: +25/-0
Re:Očkování jako symbol národní hrdosti roku 2021
« Odpověď #1 kdy: Leden 07, 2021, 07:12:14 dopoledne »
Četl jsem to.  :) Vymyslel to Blatný.  :D Taky vymyslel, že upraví PSA aby  už od čtvrtého stupni zvýhodňoval očkované. Tedy diskriminace..... Fuj

Jaroslav Linhart

  • Host
Re:Očkování jako symbol národní hrdosti roku 2021
« Odpověď #2 kdy: Leden 24, 2021, 03:05:05 odpoledne »
Nakonec tu kampaň za 50 milionů vymysleli jinak. Zaplatili médiím aby psali o tom jak je obrovský zájem o očkování a málo vakcín.  :) Chyták na slepice který najdeš v leckteré klamavé reklamě.  Koukneš na podivnou prý zázračnou vodičku a vidíš jak se o to lidé perou a v nabídce je jen omezené množství.  :D
Mě by víc zajímalo, kolik změn už stačili v nouzovém stavu urychleně a bez řádné kontroly vpašovat do našich zákonů. Asi to bude zlé ...... 

Offline Samuel

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 406
  • Hodnocení: +17/-0
Re:Očkování jako symbol národní hrdosti roku 2021
« Odpověď #3 kdy: Leden 24, 2021, 06:08:28 odpoledne »
Přesně tak. Vakcín není málo, málo je těch, kteří se chtějí nechat naočkovat  a zadarmo na sobě nechat dva roky cosi testovat.  Víc než polovina zdravotníků to odmítla a senioři kteří jsou nesvéprávní a vyřídili to za ně poručníci už taky došli.  ;) Ti kterým to ještě trochu myslí vakcínu nechtějí.
Tak  se zkouší na lidi trik pro hlupáky, že je toho málo a všichni to chtějí.  :D Asi mají Čechy za hlupáky.
Zákon který má nahradit nutnost nouzového stavu a který chce nyní Blatný předložit ke schválení má dávat veškerou pravomoc ministerstvu zdravotnictví rozhodovat o osudu lidí, zavírat jim živnosti a je v něm možnost nařídit povinné očkování.  Už jednou mu to neprošlo, doufejme, že neprojde ani podruhé, protože jinak jsme v háji ....