Autor Téma: Jak vznikne cukrovka u psa?  (Přečteno 311 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivan

  • Host
Jak vznikne cukrovka u psa?
« kdy: Leden 22, 2020, 10:21:13 dopoledne »
Jak se může stát že pes dostane cukrovku? Myslel jsem že je to jen lidská nemoc.

Reklama

Jak vznikne cukrovka u psa?
« kdy: Leden 22, 2020, 10:21:13 dopoledne »

Offline Patrik

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 317
  • Hodnocení: +10/-0
Re:Jak vznikne cukrovka u psa?
« Odpověď #1 kdy: Leden 22, 2020, 12:55:05 odpoledne »
To vím i já i když nejsem odborník na psy. Cukrovka vznikne nevhodnou stravou. Lidé svým mazlíčkům často přilepšují salámkem, šunčičkou, párečkem, nebo buřtíky a sladkými piškotky.  Přitom z neznalosti kupují levné granule v supermarketech. Krmí tedy psa obilovinami, sójou a chemickými konzervanty a vylepší to nevhodnými lahůdkami které jsou určeny pro lidi. Pak se diví, že pes má lidské nemoci.

Offline Mirek

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1548
  • Hodnocení: +64/-0
Re:Jak vznikne cukrovka u psa?
« Odpověď #2 kdy: Září 12, 2024, 07:15:40 dopoledne »
Citace: Patrik  Leden 22, 2020, 12:55:05 odpoledne
To vím i já i když nejsem odborník na psy. Cukrovka vznikne nevhodnou stravou. Lidé svým mazlíčkům často přilepšují salámkem, šunčičkou, párečkem, nebo buřtíky a sladkými piškotky.  Přitom z neznalosti kupují levné granule v supermarketech. Krmí tedy psa obilovinami, sójou a chemickými konzervanty a vylepší to nevhodnými lahůdkami které jsou určeny pro lidi. Pak se diví, že pes má lidské nemoci.
Přesně tak. Hodně lidí krmí svého psa zbytky od stolu a to je ta největší hloupost, jako mohou udělat. Pak se u veterináře diví. Nemocné ledviny z přesolených jídel jsou také časté onemocnění u psů.