Autor Téma: sdělení  (Přečteno 3450 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #30 kdy: Listopad 12, 2019, 06:52:42 odpoledne »
pokud jsou veřejná nic proti ale konkrétně TY ! proč do něho reješ ?! TY SÁM SI MĚNÍŠ IDENTITU JAK SE TI HODÍ CO ?! KAŽDOU CHVÍLI MÁŠ JINÝ JMÉNO ? TO SE TAK BOJÍŠ, ABY NA TEBE NĚKDO NEMOHL. KDŽ TI  TEČE DO BOT TAK MĚNÍŠ JMÉNO. KočkoPa, Ambito, MudrLant, Pavel Kočka apod. KTERÝ JE VLASTNĚ PRAVÝ ?! TAK ***** UŽ NESER !

Reklama

Re:sdělení
« Odpověď #30 kdy: Listopad 12, 2019, 06:52:42 odpoledne »

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Re:sdělení
« Odpověď #31 kdy: Listopad 12, 2019, 06:54:46 odpoledne »
Citace: Thor  Listopad 12, 2019, 06:43:01 odpoledne
Lidi to už snad nemyslíte vážně. Co vám ten kluk udělal, že do něj tak navážíte, vydíráte videem a chcete jeho kontakty ! To už hraničí s trestním oznámením za vydírání,urážení zjišťování citlivých dat.
Fando Fando, kdo tě vydírá? Napsal jsi mi hloupost kterou jsem ti ani nemohla vysvětlit, protože sis mě zablokoval. Vidí k tobě ale všichni ostatní, jsou to veřejné sítě.  :) Budeš muset zažalovat fejs, za to že tě ukazuje.  :)

Offline Lojza

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2071
  • Hodnocení: +52/-0
Re:sdělení
« Odpověď #32 kdy: Listopad 12, 2019, 07:08:39 odpoledne »
Citace: Thor  Listopad 12, 2019, 06:52:42 odpoledne
pokud jsou veřejná nic proti ale konkrétně TY ! proč do něho reješ ?! TY SÁM SI MĚNÍŠ IDENTITU JAK SE TI HODÍ CO ?! KAŽDOU CHVÍLI MÁŠ JINÝ JMÉNO ? TO SE TAK BOJÍŠ, ABY NA TEBE NĚKDO NEMOHL. KDŽ TI  TEČE DO BOT TAK MĚNÍŠ JMÉNO. KočkoPa, Ambito, MudrLant, Pavel Kočka apod. KTERÝ JE VLASTNĚ PRAVÝ ?! TAK ***** UŽ NESER !
Fando, tak ty už jsi thoř? A co pořád meleš s těmi jmény? Ambito tady není už dlouho, kočkoPa a Pavel Kočka tady nikdy ani nebyl a Mudr.Lant také ne. Máš nějaké důkazy, že tady veřejně urážíš? A já si myslel že jsi fajn kluk.  :(

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #33 kdy: Listopad 12, 2019, 07:12:32 odpoledne »
Pokud videa sdílí pro přátele tak to vidí jenpřátelé a pokud to vidí někdo nepovolaný a chce s tím něco dělat tak to hraničí se zneužití osobních dat. Ale to asi vám nic asi neříká.
A videa si může každý na svůj profil dávat jaký chce !!!
Tak už jte to pochopila madam nebo to todám na kriminálku ?!

Offline Azalea

  • Administrator
  • Člen
  • *****
  • Příspěvků: 66
  • Hodnocení: +8/-0
Re:sdělení
« Odpověď #34 kdy: Listopad 12, 2019, 07:13:55 odpoledne »
Thoři nepiš velkým písmem a sprostá slova! Porušuješ pravidla.

Offline Max

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1268
  • Hodnocení: +30/-0
Re:sdělení
« Odpověď #35 kdy: Listopad 12, 2019, 07:20:11 odpoledne »
Citace: Thor  Listopad 12, 2019, 07:12:32 odpoledne
Pokud videa sdílí pro přátele tak to vidí jenpřátelé a pokud to vidí někdo nepovolaný a chce s tím něco dělat tak to hraničí se zneužití osobních dat. Ale to asi vám nic asi neříká.
A videa si může každý na svůj profil dávat jaký chce !!!
Tak už jte to pochopila madam nebo to todám na kriminálku ?!
Fando ty už o sobě mluvíš ve třetí osobě? Videa jsi dal pro přátele, nikdo jiný je neviděl, máš nás mezi přáteli víc.  :)
Já to video vidím pořád.  :) Pokud je snad viděl někdo jiný než tvoji přátelé, tak žaluj FB.  :D A ta madam je kdo?  :D

Offline Marika

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1469
  • Hodnocení: +46/-0
Re:sdělení
« Odpověď #36 kdy: Listopad 12, 2019, 07:23:00 odpoledne »
Lidi tady je dneska veselo.  :D Škoda že nemám čas. Mějte se tu.  :D

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #37 kdy: Listopad 12, 2019, 07:26:03 odpoledne »
milý Maxi nastavil jej pro přátele. A jak říkám může si dávat na fcb a přestaňte mít všechny řeči o pochlebování... držte se svých slov...

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #38 kdy: Listopad 12, 2019, 07:26:49 odpoledne »
Může si dávat na fcb kdo chce co chce ! Anebo je snad cenzura ?!

Bohuna

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #39 kdy: Listopad 12, 2019, 07:29:35 odpoledne »
Pochlebují ti tam tvoji přátelé. Jen ty to nevidíš. Probuď se a neurážej ty, kteří ti nic neudělali.

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #40 kdy: Listopad 12, 2019, 07:34:04 odpoledne »
Já mám přátelích jsem zvědavej kdo mne tady pochlebuje. A i kdyby pochlebovali tak je to moje a jen moje věc a tvoje zbytečná starost milá Bohunko Tak laskavě strkej svůj nosánek do svýho pletení a nech brouka žít ! JASNÝ ?!

Bohuna

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #41 kdy: Listopad 12, 2019, 07:37:57 odpoledne »
No právě. Tady ti Františku nepochlebují, proto jsi se na ně vykašlal. Musíš tam, kde to dělají.  :) Jen si to užívej, myslím, že po tom jak jsi se dneska předvedl, tady nikomu chybět nebudeš.  :)

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #42 kdy: Listopad 12, 2019, 07:41:02 odpoledne »
Ale já František nejsem  ! Tak se uklidni. Čapni jehlice a mlč a už se raději neozývej.

Offline Lojza

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2071
  • Hodnocení: +52/-0
Re:sdělení
« Odpověď #43 kdy: Listopad 12, 2019, 07:49:24 odpoledne »
Citace: Thor  Listopad 12, 2019, 07:41:02 odpoledne
Ale já František nejsem  ! Tak se uklidni. Čapni jehlice a mlč a už se raději neozývej.

Zeptal jsem se admina. Píšeš ze stejné adresy jako František. Tak se buď převtěluješ a nevíš o tom, nebo lžeš, nebo jsi Fandy maminka.
Pokud to první, pomůže ti psycholog.

Thor

  • Host
Re:sdělení
« Odpověď #44 kdy: Listopad 12, 2019, 07:53:17 odpoledne »
jo jsem Fandy máma. A psychologa a psychiatra byste potřebovali vy všichni sami. Tak se nad sebou zamyslete jak dokážete klukovi kterýho baví focení a dělat videa. A podle vás by měl asi fetovat a chodiot po hospodách. Jsem ráda, že jsem z něj vychovala SAMA  kluka kterýmu NIKDY tyto věci neříkaly a říkat nebudou.