Autor Téma: Jak se vyrovnat s nevěrou?  (Přečteno 399 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Elvíra

  • Host
Jak se vyrovnat s nevěrou?
« kdy: Duben 17, 2019, 11:05:29 dopoledne »
Vím že manžel má jinou, ale máme děti a nerada bych aby se manželství rozbilo. Mám dělat že nic nevím, nebo s ním o tom promluvit?

Reklama

Jak se vyrovnat s nevěrou?
« kdy: Duben 17, 2019, 11:05:29 dopoledne »

Katrin

  • Host
Re:Jak se vyrovnat s nevěrou?
« Odpověď #1 kdy: Duben 17, 2019, 01:17:24 odpoledne »
Jestli nechceš ztratit manžela tak mlč, dělej, že nic nevíš.  Buď na něj milá, protože výčitky jsou přesně to, čím ho od sebe odeženeš.
Ono ho to časem zase pustí. Nějakým tím poblázněním do kolegyně si asi prošel každý. O problémy s rozvodem muži většinou nestojí, zvlášť když mají doma hodnou ženu a děti.  :)

ambito

  • Host
Re:Jak se vyrovnat s nevěrou?
« Odpověď #2 kdy: Duben 17, 2019, 05:34:28 odpoledne »
Nesouhlasím s odpovědí Katrin! Takovým způsobem se řeší nevěra?! Pokud bys, Elvíro postupovala tak, jak píše Katrin, manžel by si tě omotal okolo prstu a ty bys mu dělala jen služku a mámu jeho dětí. Buď nekompromisní, řekni manželovi, že jsi pravděpodobně přišla na jeho nevěru a vyžaduj po něm jaké příčiny ho k tomu vedly. Může to být i na tvé straně, zvlášť když máš dvě děti a ubíráš manželovi potěšení, chodíš jak určité osoby v teplácích s lampasy a  v lodičkách, nerada nebo vůbec nevaříš a ještě je mnoho důvodů které se manželovi nemusí líbit.

Darina

  • Host
Re:Jak se vyrovnat s nevěrou?
« Odpověď #3 kdy: Duben 17, 2019, 06:04:37 odpoledne »
Já s Katrin souhlasím. Ambito zbytečně uráží zadavatelku dotazu o které nic neví.
Elvíro, dej tomu čas. On ten tvůj brzo zjistí, že ta nová je jen nová, ale ne lepší.  ;) Na hádky a rozchod máš vždycky dost času.  :)

ambito

  • Host
Re:Jak se vyrovnat s nevěrou?
« Odpověď #4 kdy: Duben 17, 2019, 06:17:19 odpoledne »
Jistě, žena ženu nepomluví!

ambito

  • Host
Re:Jak se vyrovnat s nevěrou?
« Odpověď #5 kdy: Duben 17, 2019, 06:44:15 odpoledne »
Citace: Darina  Duben 17, 2019, 06:04:37 odpoledne
Já s Katrin souhlasím. Ambito zbytečně uráží zadavatelku dotazu o které nic neví.
Elvíro, dej tomu čas. On ten tvůj brzo zjistí, že ta nová je jen nová, ale ne lepší.  ;) Na hádky a rozchod máš vždycky dost času.  :)
Jo, to už budou děti plnoleté!

Elvíra

  • Host
Re:Jak se vyrovnat s nevěrou?
« Odpověď #6 kdy: Duben 19, 2019, 02:50:37 odpoledne »
Pane Ambito, tepláky s lampasama? To vůbec ještě někdo nosí?  :D Jestli je nosí vaše žena, tak jí to vysvětlete.
Ostatním děkuji za odpověď. Počkám a uvidím co bude dál. Manžel je ke mě milý, své chování nezměnil.