Autor Téma: V ČR jako v Kocourkově?  (Přečteno 1123 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Etna

  • Host
V ČR jako v Kocourkově?
« kdy: Duben 25, 2020, 09:24:55 dopoledne »
Jak je možné, že vláda schválila cestování do zahraničí s tím, že na cestu zpátky stačí mít čtyři dny starý výsledek testu že nemám Covid a nemusím tedy do karantény.
 To že jsem ho před čtyřmi dny neměla přece neznamená,  že jsem se nemohla v průběhu těch čtyř dní nakazit. To jako že si sem máme natahat další vlnu epidemie?
Tak to vládě vyhovuje? Chce mít výjimečný stav co možná nejdéle?
A lidi ať si  dál sedí doma a dělají jen to co jim vláda nařídí? Kde je naše svoboda? Fuj!

Reklama

V ČR jako v Kocourkově?
« kdy: Duben 25, 2020, 09:24:55 dopoledne »

Jitka

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #1 kdy: Duben 25, 2020, 09:56:33 dopoledne »
No je to blbina. Ze zahraničí to k nám přišlo a ze zahraničí se to zase vrátí. Uvolnit hranice měli až naposledy, nebo rozhodnout že každý kdo přijel z ciziny musí do karantény. 

Měli raději dořešit problém školáků, protože rozhodnutí že 25 května může do základních škol první stupeň a druhý ne, je taky blbina. Hodně rodin má dítě na prvním i na druhém stupni. Tak maminy do práce stejně nemohou, protože staršímu dítěti někdo musí uvařit oběd a nechat ho celý den zcela bez dozoru je také špatně.

Offline Dan

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 921
  • Hodnocení: +25/-0
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #2 kdy: Duben 25, 2020, 10:19:38 dopoledne »
Dámy já s Vámi souhlasím. Většina těch nařízení která se neustále mění je nedomyšlená.  :)
Řekl bych skoro, že v ČR už je situace natolik dobrá, že je třeba vpustit sem další vlnu nákazy, aby vláda obhájila nutnost prodloužení výjimečného stavu.  :)

Offline Fanda

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • Hodnocení: +107/-0
  • normální kluk co rád fotí přírodu a rád chodí bos.
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #3 kdy: Duben 25, 2020, 04:54:11 odpoledne »


  ahooj Dane a přátelé z nového fóra, :)
  také je mi dost smuntoo z této situace, ktreá se děje. Moc na vás všechny myslím. Hlavně mne štve, jak nětkeří lidé už roušky nenosí.
  A ještě když se člověk řekne a ohradí tak jsou vulgární...
  Držte se přeji vám hlavně to zdraví. :)
  Moje rodina je v pohodě.
  Se srdečnými pozdravy
  Fanda

Offline Lojza

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2070
  • Hodnocení: +52/-0
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #4 kdy: Duben 26, 2020, 07:22:00 dopoledne »
Ahoj Fando. Když on je právě problém v tom, jak se ze dne na den nařízení mění. Lidé už nemají přehled co smí a co ne. Je povoleno chodit bez roušky v přírodě a při sportu.  Asi si to každý vyložil po svém.  :)

Offline Mirek

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1548
  • Hodnocení: +64/-0
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #5 kdy: Duben 27, 2020, 04:10:46 odpoledne »
Citace: Dan  Duben 25, 2020, 10:19:38 dopoledne
Většina těch nařízení která se neustále mění je nedomyšlená.  :)
Třeba ty posilovny v rouškách a bez sprch, to se fakt povedlo. I ty předzahrádky u hospod kde můžeš v roušce pít pivo jsou povedené.  ;)

Kocour

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #6 kdy: Duben 28, 2020, 01:59:31 odpoledne »
Obchody s oděvy bez zkušebních kabinek se jim také povedly.  :D

Vasil

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #7 kdy: Květen 17, 2020, 01:45:52 odpoledne »
Celé je to nedomyšlené.
Nebo naopak dobře domyšlené s tím, že postupně povolují otevírat provozovny, ale za takových podmínek, že se podnikatelé neuživí. Zákaz otevřít ale nemají, proto ani nemohou žádat od státu podporu.  :)

Eva

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #8 kdy: Červenec 25, 2020, 09:46:21 dopoledne »
A je ještě hůř než v dubnu. Pořád se všechno mění, vše je nedomyšlené. Nikdo už neví kde vlastně musí tu zbytečnou roušku nosit a kde ne.  :D Kocourkov hadr.  :D

Mirka

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #9 kdy: Duben 09, 2021, 10:45:23 dopoledne »
Měli jsme polní nemocnici do které nebyl personál a nyní budujeme očkovací centra, do kterých nemáme vakcíny. Fakt dobré.  :D

Libor

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #10 kdy: Duben 10, 2021, 01:30:16 odpoledne »
Jojo. Vyměnili jsme ministra zdravotnictví a máme totéž. Včera odpoledne hlásal, že od pondělí se může sejít 10 lidí uvnitř a 20 lidí venku a už večer říkal, že asi jenom dva.  :D Kdo tomu má rozumět.  :D

Emilie

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #11 kdy: Duben 11, 2021, 03:30:37 odpoledne »
Tak. Nařízení postavené na podvodu, ten se teda předvedl.  :)

Marek

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #12 kdy: Duben 12, 2021, 03:04:52 odpoledne »
Citace: Libor  Duben 10, 2021, 01:30:16 odpoledne
Jojo. Vyměnili jsme ministra zdravotnictví a máme totéž. Včera odpoledne hlásal, že od pondělí se může sejít 10 lidí uvnitř a 20 lidí venku a už večer říkal, že asi jenom dva.  :D Kdo tomu má rozumět.  :D
A dnes už zase navrhuje 12.  :D A návrh dělat dětem rektální testy, tak to je fakt síla.  :D

Maruška

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #13 kdy: Květen 26, 2021, 12:18:21 odpoledne »
Nojo, Kocourkov.  :D Začal veletoč ministrů zdravotnictví.  :D

Vašek

  • Host
Re:V ČR jako v Kocourkově?
« Odpověď #14 kdy: Červen 23, 2021, 01:30:46 odpoledne »
Mě pobavily diskotéky a taneční zábavy bez tance a k tomu výjimka, že na pohřbu se tančit může.  :D
Byli jste někdy na pohřbu kde se tancovalo? Já ne.  :D