Autor Téma: Jaké bylo koupání?  (Přečteno 403 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Petr

  • Host
Jaké bylo koupání?
« kdy: Březen 04, 2019, 12:49:59 odpoledne »
Zdravím Fando a musím říct, že Vás otužilce obdivuji!  :) :) :)

Reklama

Jaké bylo koupání?
« kdy: Březen 04, 2019, 12:49:59 odpoledne »

Fanda9175

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #1 kdy: Březen 04, 2019, 01:34:51 odpoledne »
ahoj Peťo moc zdravím Tě :) včera se nás sešlo nás pět lidiček. Já se koupu od jara do listopadu. :)
Oni se koupou celoročně je mezi námi i nejmladší zimní otužlkyně plavkyně dcera mého kamaráda, která má 19 let. :) Je i mistryní republiky v závodním zimním plavání. :)
Ale i další kamarádi on co má dcerku je závodní plavec a pak i další kamarád. Pak tam chodí paní ta taky se otužuje. No já plavat budu také příští rok celoročně moc rád bych to dal. :)
Jak říkají otužilci prý na to mám. :) Chodím bos po celý rok tak dám i toto. Moc se na to těší. :)
P.S. Děkujeme za podporu i za své přátele Ti poděkuju. :) Sice nám lidé fandí, ale minulý týden jak jsem tam byl s kamarádem tak pořvávala jedna holka, že je magor a jiné věci. Nechápu některé lidi.
Moc se těším, jak s nimi se budu koupat celoročně. Možná ve čtvrtek, jak má být teplo tak do té vody vlezu rád bych to zkusil. :) Vydržel jsem do listopadu se koupat tak i tohle. V listopadu měla voda 9° . Včera měla 6° a vzduch 13°. :) Srdečně Tě zdraví a posílá přátelský pozdrav z Hané tvůj kamarád Fanda :)

Kapitán

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #2 kdy: Březen 04, 2019, 02:59:18 odpoledne »
Krásně napsáno. Fando ty musíš být dobrý člověk.  :)  Já bych do studené vody nevlez. Ale také fandím těm, kteří si na to troufnou.  ;)

Offline Airy

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1868
  • Hodnocení: +35/-0
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #3 kdy: Březen 04, 2019, 03:42:44 odpoledne »
Jéje, chodit bos a koupat se ve studené vodě. Fakt jsi třída!  :) Ta holka byla jistě docela mimo. Že by závist?  :D

František

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #4 kdy: Březen 04, 2019, 03:52:42 odpoledne »
Asi jste dobrá parta.  :) Hned bych se k vám přidal. Ale jsem bohužel také rozmazlenec Pražák.  :) V Praze dobrou partu sportovců nenajdeš.  :D

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #5 kdy: Březen 04, 2019, 07:11:32 odpoledne »
Citace: Airy  Březen 04, 2019, 03:42:44 odpoledne
Jéje, chodit bos a koupat se ve studené vodě. Fakt jsi třída!  :) Ta holka byla jistě docela mimo. Že by závist?  :D
Taky si myslím, že závist.  :D Koupali se tam hezcí kluci a ona možná žádného nemá.  ;)

Fanda9175

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #6 kdy: Březen 04, 2019, 07:14:18 odpoledne »
Citace: Kapitán  Březen 04, 2019, 02:59:18 odpoledne
Krásně napsáno. Fando ty musíš být dobrý člověk.  :)  Já bych do studené vody nevlez. Ale také fandím těm, kteří si na to troufnou.  ;)

moc zdravím Kapitáne :) to ano jsem dobrák od kosti :) já ani zlý být neumím :)

Fanda9175

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #7 kdy: Březen 04, 2019, 07:15:42 odpoledne »
Citace: František  Březen 04, 2019, 03:52:42 odpoledne
Asi jste dobrá parta.  :) Hned bych se k vám přidal. Ale jsem bohužel také rozmazlenec Pražák.  :) V Praze dobrou partu sportovců nenajdeš.  :D

Františku, tak dojeď někdy do Olomouce :) to ano jsme nejmladší otužilkyně naše členka má 19 let je to dcera mého kamaráda :) je mistryní republiky v zimním plavání :)
jsme pohodoví lidi bereme každého :) ;)

Fanda9175

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #8 kdy: Březen 04, 2019, 07:16:35 odpoledne »
Citace: Airy  Březen 04, 2019, 03:42:44 odpoledne
Jéje, chodit bos a koupat se ve studené vodě. Fakt jsi třída!  :) Ta holka byla jistě docela mimo. Že by závist?  :D

děkuji moc Airy :) bos budu chodit nažvdy už bosá chůze mi pomáhá a pomohla :) jen tak se ji nevzdám :) a děkuji moc za podporu :)

Fanda9175

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #9 kdy: Březen 04, 2019, 07:19:01 odpoledne »
milí přátelé :) (Peťa, Anička, Kapitán, Airy, František, a další ) :)
chtěl bych vám všem poděkovat za podporu, kterou mám ve vás. :) Já bos budu chodit vždy. Ale kdybyste zažili to co já jsem si prožíval, když jsem chodil bos vulgární útoky, ale i jeden fyzický útok rozbitý nos a čelist. Bosé chůze nevzdám fakt je to lék to mi věřte, já už bos budu chodit do konce života. :) Jen hledám slečnu, které to jednou snad vadit nebude, že jsem bosý člověk a že jsem i otužilec. :) Moc vás všechny zdravím přeji krásný večer a zdraví srdečně váš kamarád bosonožka Fanda z Hané :)

Iva

  • Host
Re:Jaké bylo koupání?
« Odpověď #10 kdy: Červen 25, 2019, 09:44:26 dopoledne »
No nevím Fando. Holkám se tohle moc líbit nebude.