Autor Téma: Rozloučení s Karlem Gottem  (Přečteno 336 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Josef

  • Host
Rozloučení s Karlem Gottem
« kdy: Říjen 11, 2019, 08:07:41 dopoledne »
Dnes je Karel Gott už deset dní po smrti. Myslíte si že je možné, aby jeho tělo bylo v té rakvi na Žofíně ke které proudí davy lidí? Nebo se lidé jdou rozloučit s prázdnou rakví?

Reklama

Rozloučení s Karlem Gottem
« kdy: Říjen 11, 2019, 08:07:41 dopoledne »

Offline Dan

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 921
  • Hodnocení: +25/-0
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #1 kdy: Říjen 11, 2019, 09:19:58 dopoledne »
Většinu z těch lidí tohle vůbec nenapadne. Je to tak, nosí květiny k prázdné rakvi.

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #2 kdy: Říjen 11, 2019, 09:34:01 dopoledne »
Fronta je obrovská a květináři dnes vydělají víc než na Vánoce.  :) Okolní hospody asi také.  :)

Offline Samuel

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 406
  • Hodnocení: +17/-0
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #3 kdy: Říjen 11, 2019, 09:41:23 dopoledne »
Rozloučit se zemřelým mistrem se dá i jen tak doma. Pustit si některou jeho píseň a zavzpomínat. Na to nemusím jezdit do Prahy. Ale pan Gott měl rád davy, kdyby se na to odněkud z hora díval, jistě by byl rád.

Vašek

  • Host
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #4 kdy: Říjen 11, 2019, 01:26:16 odpoledne »
Však je také účast mnohem menší, než se čekalo. Udělali z toho velkou bublinu.  ;) A od pondělí snad už bude klid. Z těch starých zpěváků jsem měl raději Waldu.

Offline Elen

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1628
  • Hodnocení: +32/-0
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #5 kdy: Říjen 11, 2019, 03:18:20 odpoledne »
Citace: Vašek  Říjen 11, 2019, 01:26:16 odpoledne
Z těch starých zpěváků jsem měl raději Waldu.

Já Evu Pilarovou. Takový hlas už nikdo jiný do vínku nedostal. Ty nové hvězdy na ni zdaleka nemají. Je jí 80 let, jako bylo Gottovi a hlas také neztratila. Navíc za celý život nepotřebovala žádné plastické operace, jako jiné zpěvačky i zpěváci, včetně Karla Gotta.  :)

Ivana

  • Host
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #6 kdy: Říjen 11, 2019, 05:46:02 odpoledne »
Citace: Elen  Říjen 11, 2019, 03:18:20 odpoledne
Já Evu Pilarovou. Takový hlas už nikdo jiný do vínku nedostal. Ty nové hvězdy na ni zdaleka nemají. Je jí 80 let, jako bylo Gottovi a hlas také neztratila. Navíc za celý život nepotřebovala žádné plastické operace, jako jiné zpěvačky i zpěváci, včetně Karla Gotta.  :)
Přesně. Mě bylo asi 13 když Karel Gott zároveň s Evou Pilarovou v Semaforu začínali. Fotky toho ušatého kluka s divnýma očima už nikde nenajdeš.  :) Všechny zmizely  hned po plastických operacích.  :)

Kamil

  • Host
Re:Rozloučení s Karlem Gottem
« Odpověď #7 kdy: Říjen 12, 2019, 09:19:02 dopoledne »
Citace: Ann  Říjen 11, 2019, 09:34:01 dopoledne
Fronta je obrovská a květináři dnes vydělají víc než na Vánoce.  :) Okolní hospody asi také.  :)
No nevím, odhad byl  statisíce, ale přijeli jen desetitisíce fanoušků.  :) Zklamání bylo asi veliké. Jídlo narvou na mrazák, ale nakoupené kytky vyhodí.  :)