Autor Téma: Státní pohřeb Karla Gotta  (Přečteno 376 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jiří Kácel

  • Host
Státní pohřeb Karla Gotta
« kdy: Říjen 02, 2019, 02:52:28 odpoledne »
Jaký máte názor na Babišův návrh na státní pohřeb Karla Gotta?

Reklama

Státní pohřeb Karla Gotta
« kdy: Říjen 02, 2019, 02:52:28 odpoledne »

Jáchym

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #1 kdy: Říjen 02, 2019, 03:05:22 odpoledne »
Vláda by měla investovat do důležitějších věcí! Na luxusní pohřeb má paní Gottová jistě peněz dost. Jde jen o to naklonit si Gottovi fanoušky jaké své budoucí voliče. Komedie, šaškárna.

Offline Jakub

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 593
  • Hodnocení: +25/-0
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #2 kdy: Říjen 02, 2019, 03:30:31 odpoledne »
Souhlasím. Zemřela už spousta známých zpěváků i herců a nikdo z nich státní pohřeb neměl.

Offline Matyáš

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 486
  • Hodnocení: +15/-0
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #3 kdy: Říjen 02, 2019, 06:47:37 odpoledne »
Státní pohřeb i státní smutek bude, už si to schválili. Chtějí se zavděčit tisícům fanoušků.

Bohouš

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #4 kdy: Říjen 03, 2019, 10:23:39 dopoledne »
Pravdu má Jindřich Forejt, státní pohřeb a státní smutek by měl být jen pro prezidenta.

Pavko

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #5 kdy: Říjen 03, 2019, 10:25:12 dopoledne »
Je to správné rozhodnutí, že bude panu Gottovi udělena pocta tím, že bude mít státní pohřeb i bude vyhlášen státní smutek, protože to byl čestnější člověk než byli Zápotocký, Gottwald a poslední president, který měl státní pohřeb, Václav Havel, a  který nepadl mnohým lidem do oka.
P.S. Vy, pamětníci, vzpomínáte se na nucené podepisování kondolence k úmrtí L.I. Brežněva?


Bohouš

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #6 kdy: Říjen 03, 2019, 10:41:58 dopoledne »
A čím byl Karel Gott mimořádně významný? Tou spoustou fanynek, které mu dávaly hlasy aby mohl získat slavíka? Máme přece i jiné zpěváky se stejným hlasovým rozsahem, jen jsou skromnější a necpou na vrchol.
Ano Karel Gott byl symbolem mládí pro své vrstevníky. Jeho odchod je jistě smutný a pro jeho rodinu i fanoušky velká ztráta, ale prezidentská pocta není na místě.

Jarka 20

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #7 kdy: Říjen 03, 2019, 10:59:21 dopoledne »
 Ano, moje babička ho milovala, ale nám mladým už jméno Karel Gott tak moc neříká.
Státní pocty by se měli dočkat hlavně autoři hudby a textů, kteří ty písně které se pak staly hity složili. Karel Gott to jenom zazpíval.  :)

Pavko

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #8 kdy: Říjen 03, 2019, 11:46:39 dopoledne »
Citace: Jarka 20  Říjen 03, 2019, 10:59:21 dopoledne
Ano, moje babička ho milovala, ale nám mladým už jméno Karel Gott tak moc neříká.
Státní pocty by se měli dočkat hlavně autoři hudby a textů, kteří ty písně které se pak staly hity složili. Karel Gott to jenom zazpíval.  :)
Jenom zazpíval? To by bylo, jak by houslař vyrobil housle, které by mu visely na hřebíku, protože na ně nikdo neumí hrát!

Offline Airy

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1868
  • Hodnocení: +35/-0
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #9 kdy: Říjen 03, 2019, 11:53:12 dopoledne »
Promiň Pavko, ale nemáš tak docela pravdu. O mrtvých se má mluvit jen dobře a já mu jeho zásluhy neodpírám, ale  Karla Gotta zvládlo imitovat hodně zpěváků, kteří měli stejný hlasový rozsah. Protěžován byl ale Karel Gott. Ty později známé hity byly složeny přímo pro něj, na míru. Kdyby stejný autor skládal písně na míru jinému zpěvákovi, byl by ten jiný také za hvězdu.  :)

Pavko

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #10 kdy: Říjen 03, 2019, 02:38:45 odpoledne »
Citace: Lojza  Říjen 03, 2019, 01:47:17 odpoledne
Citace: Pavko  Říjen 03, 2019, 10:25:12 dopoledne
Je to správné rozhodnutí, že bude panu Gottovi udělena pocta tím, že bude mít státní pohřeb i bude vyhlášen státní smutek, protože to byl čestnější člověk než byli Zápotocký, Gottwald a poslední president, který měl státní pohřeb, Václav Havel, a  který nepadl mnohým lidem do oka.
P.S. Vy, pamětníci, vzpomínáte se na nucené podepisování kondolence k úmrtí L.I. Brežněva?

A vlastní názor bys neměl? Jen samé kopie?  :D
Neumíš číst nebo máš oči zalité krví, když čteš Pavko?! Můj názor jsem přece uvedl. Cituji: Je to správné rozhodnutí, že bude panu Gottovi udělena pocta tím, že bude mít státní pohřeb i bude vyhlášen státní smutek, protože to byl čestnější člověk než byli Zápotocký, Gottwald a poslední president, který měl státní pohřeb, Václav Havel, a  který nepadl mnohým lidem do oka. Nebo to není můj názor, ale jen provokace?!

Pavko

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #11 kdy: Říjen 03, 2019, 02:42:16 odpoledne »
Citace: Airy  Říjen 03, 2019, 11:53:12 dopoledne
Promiň Pavko, ale nemáš tak docela pravdu. O mrtvých se má mluvit jen dobře a já mu jeho zásluhy neodpírám, ale  Karla Gotta zvládlo imitovat hodně zpěváků, kteří měli stejný hlasový rozsah. Protěžován byl ale Karel Gott. Ty později známé hity byly složeny přímo pro něj, na míru. Kdyby stejný autor skládal písně na míru jinému zpěvákovi, byl by ten jiný také za hvězdu.  :)
. Já se divím, je tady spousta lidí (co jsem četl, jak se s tím chlubili), že se s nim soukromě znali (cha cha), a nedopřejí mu pohřeb se státními poctami? https://www.noveforum.cz/index.php/topic,3625.0.html

Offline Lojza

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2070
  • Hodnocení: +52/-0
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #12 kdy: Říjen 03, 2019, 02:59:59 odpoledne »
Co já vidím je, že ti kteří ho blíže znali mlčí.  ;)
Zato ty kopíruješ z jiných webů s uvedením zdroje, protože jsi správně nepochopil pravidla. Kopie s uvedením zdroje se smí vložit jen když se týká zákonů, nebo návodu.
Druhá možnost je, že se snažíš našvat admina.
P.S. Na slovíčkaření my tady nehrajeme.

Pavko

  • Host
Re:Státní pohřeb Karla Gotta
« Odpověď #13 kdy: Říjen 03, 2019, 03:20:08 odpoledne »
Citace: Lojza  Říjen 03, 2019, 02:59:59 odpoledne
Co já vidím je, že ti kteří ho blíže znali mlčí.  ;)
Zato ty kopíruješ z jiných webů s uvedením zdroje, protože jsi správně nepochopil pravidla. Kopie s uvedením zdroje se smí vložit jen když se týká zákonů, nebo návodu.
Druhá možnost je, že se snažíš našvat admina.
P.S. Na slovíčkaření my tady nehrajeme.
Nemyslíš, že tady rozhoduje administrátor/ka a ne nějaký člen? Kdepak, já tě nechci naštvat, ale doporučil bych změnu pravidel a to číslo 4, které by měl znít: Pokud je nutné zkopírovat text z jiného webu, tak to může být jen zákon a návod a musí být pod textem uveden zdroj textu.