Autor Téma: Proč ta čistka mezi registrovanými?  (Přečteno 472 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pavko

  • Host
Proč ta čistka mezi registrovanými?
« kdy: Září 09, 2019, 10:38:47 dopoledne »
Včera, kolem poledního Lojza psal, že je tady 27 registrovaných a dnes, jak se dívám do statistik, je nás pouze 15 registrovaných a tak se ptám veřejně proč se tak stalo?

Reklama

Proč ta čistka mezi registrovanými?
« kdy: Září 09, 2019, 10:38:47 dopoledne »

Boban

  • Host
Re:Proč ta čistka mezi registrovanými?
« Odpověď #1 kdy: Září 09, 2019, 11:00:01 dopoledne »
Kdybys pozorně četl, věděl bys to. Max už včera napsal - cituji:
 "Zítra se tady budou čistit nepotřebná data a zároveň asi i rušit registrace těch, kteří sem nechodí a ani se občas nepřihlásí ke svému účtu."

Občas fórum prohlížím a ty a Fanda jste jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet.
Jeden chce jen posílat pozdravy a děkovat každému kdo k tomu něco napíše, druhý zase hledá blechy a chce měnit vše, co tady jiným vyhovuje.
To proto už sem nikdo nechodí.

Pavko

  • Host
Re:Proč ta čistka mezi registrovanými?
« Odpověď #2 kdy: Září 09, 2019, 11:14:15 dopoledne »
Citace: Boban  Září 09, 2019, 11:00:01 dopoledne
Kdybys pozorně četl, věděl bys to. Max už včera napsal - cituji:
 "Zítra se tady budou čistit nepotřebná data a zároveň asi i rušit registrace těch, kteří sem nechodí a ani se občas nepřihlásí ke svému účtu."

Občas fórum prohlížím a ty a Fanda jste jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet.
Jeden chce jen posílat pozdravy a děkovat každému kdo k tomu něco napíše, druhý zase hledá blechy a chce měnit vše, co tady jiným vyhovuje.
To proto už sem nikdo nechodí.
Vážený Bobane, pokud by to všem tady vyhovovalo, tak by se registrace nových členů musela zbláznit. Odkdy prohlížíš  fórum, od doby, co jsem se zaregistroval já, Pavko, nebo už tady slídíš delší dobu?! A Max je moderátorem tohoto fóra, že píše o čistce? Nějak jsem to nezaregistroval. Podívej , Bobane, kecat z druhé strany, dokáže každý, ale aby přiložil ruku k dílu, to ho nenapadne, jen remcá a remcá a remcá. Tak se pochlap a zaregistruj se také na tomto fóru!
Pavko

Boban

  • Host
Re:Proč ta čistka mezi registrovanými?
« Odpověď #3 kdy: Září 09, 2019, 12:39:54 odpoledne »
Vážený Pavko, zodpovím tvůj dotaz. Fórum prohlížím od března.  Moje IP začíná 66.249....
jestli ti to něco napoví.  :) 

Pavko

  • Host
Re:Proč ta čistka mezi registrovanými?
« Odpověď #4 kdy: Září 09, 2019, 04:26:06 odpoledne »
Citace: Boban  Září 09, 2019, 12:39:54 odpoledne
Vážený Pavko, zodpovím tvůj dotaz. Fórum prohlížím od března.  Moje IP začíná 66.249....
jestli ti to něco napoví.  :)
Bohužel, tvá IP mi nic neříká, ale udivuješ mě, že prohlížíš  fórum od března a až na dva příspěvky, které jsi vložil v květnu, reaguješ až nyní, po prázdninách a dovolených a takovým stylem.
Pavko

Petr

  • Host
Re:Proč ta čistka mezi registrovanými?
« Odpověď #5 kdy: Září 09, 2019, 04:38:37 odpoledne »
Těmi čísly začíná Google.   :D :D :D