Autor Téma: Jak zabavit pejska?  (Přečteno 513 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pavko

  • Host
Jak zabavit pejska?
« kdy: Září 08, 2019, 08:37:05 odpoledne »
Mám pochroumanou nohu a sotva se dobelhám se psem na vyvenčení, ale nedokáží mu dát čas a prostor na proběhnutí a doma je pes smutný, protože si s ním nemůžu hrát. Je něco, co by ho zabavilo?

Reklama

Jak zabavit pejska?
« kdy: Září 08, 2019, 08:37:05 odpoledne »

Orionka

  • Host
Re:Jak zabavit pejska?
« Odpověď #1 kdy: Září 09, 2019, 03:08:52 odpoledne »
Doma se nevyběhá. Požádej manželku, nebo sousedku ať ho vezmou ven. Jestli nikoho požádat nemůžeš, zaplať za venčení některé studentce, nabízí se jich hodně.

Pavko

  • Host
Re:Jak zabavit pejska?
« Odpověď #2 kdy: Září 09, 2019, 04:40:48 odpoledne »
Citace: Orionka  Září 09, 2019, 03:08:52 odpoledne
Doma se nevyběhá. Požádej manželku, nebo sousedku ať ho vezmou ven. Jestli nikoho požádat nemůžeš, zaplať za venčení některé studentce, nabízí se jich hodně.
To, co radíš, milá Orionko, je nemožné. Kdybych měl manželku a ještě k tomu sousedku, nepsal bych tady do fóra a studentku na venčení psa už odmítám, protože jednou, když jsem potřeboval na dvě hodinky do nemocnice k ošetření, požádal jsem jednu známou dívku o hlídání, venčení a delší procházku se psem. Když jsem se vrátil, pes byl žíznivý, vystrašený a když jsem se dozvěděl, že celou dobu seděla na lavičce a čuměla do mobilu, tak jsem se rozhodl, že už nikdy více takových rádoby slušných a ochotných lidí na venčení a hlídání nepotřebuji a nechci!
Ale co je dobré, že se mi lépe chodí a tak dnes navečer jdu na delší procházku i se psem.  jinak ti Orionko děkuji za snahu.