Autor Téma: Proč členové nemají nebo nechtějí mít povoleno, aby bylo poznat že jsou na webu?  (Přečteno 437 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Pavko

  • Host
 :) Když se tady kouknu, nevidím žádného z registrovaných, že by byly on-line, ale přitom odpovídají. Trochu mne to mate, protože bych mohl klást dotaz na konkrétního člena u kterého bych poznal, že je on-line!

Reklama


Offline Lucka

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2325
  • Hodnocení: +69/-0
Nespíš je to tak nastaveno v administraci, protože většina členů si nepřála zářit dole na stránce.  :) Něco napsali a hned se odhlašovali, aby je nebylo vidět.  :) Jestli potřebuješ výjimku, požádej přímo admina. Jinak kdo z členů tady je, nebo dlouho nebyl poznáš i podle data u příspěvku a taky se můžeš se podívat na jeho profil. Tam uvidíš kdy tady byl naposledy a co naposledy napsal.

Offline Lojza

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2070
  • Hodnocení: +52/-0
Pavko, kdyby mne měl  vidět dole na stránce každý host který sem nahlédne, raději bych se vůbec nepřihlašoval a psal jen jako host. Jejich jména dole taky nevidíš. :D

Pavko

  • Host
 Lucko, prolézat web za účelem zjištění kdo a kdy tady byl - či nebyl, je zbytečná ztráta času.
Lojzo, ty se za sebe stydíš, že nechceš, abys byl viděn někde dole když jsi on-line? Snad to jde v administraci nastavit.

Offline Lucka

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2325
  • Hodnocení: +69/-0
No tak ho neprolézej.  :D Kdo je skromný, ten tam být vidět nepotřebuje.  :D A nevnucuj ostatním svůj názor. 

Pavko

  • Host
Citace: Lucka  Srpen 26, 2019, 06:49:38 odpoledne
No tak ho neprolézej.  :D Kdo je skromný, ten tam být vidět nepotřebuje.  :D A nevnucuj ostatním svůj názor.
A nevnucuj ostatním svůj názor.
Ty tomu říkáš vnucování? Tak promiň! :P

Offline Mirek

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1548
  • Hodnocení: +64/-0
Citace: Pavko  Srpen 26, 2019, 05:03:52 odpoledne
:) Když se tady kouknu, nevidím žádného z registrovaných, že by byly on-line, ale přitom odpovídají. Trochu mne to mate, protože bych mohl klást dotaz na konkrétního člena u kterého bych poznal, že je on-line!
Mě to tak vyhovuje. Když se chci jen dívat, proč bys měl vědět že jsem tady?  ;) A zase když se nepřihlásím tak neuvidím co si prohlížejí ostatní hosté.  :D