Autor Téma: krásný den kamarádům :)  (Přečteno 715 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Fanda

  • Host
krásný den kamarádům :)
« kdy: Červen 04, 2019, 10:26:26 dopoledne »
Milí přátelé,
dlouho jsem vás nepozdravil všechny. :)
Tak to napravuji.
Babičce se daří moc dobře u nás. Je spokojená. :) Hlavně jak mi říkala, že vařím výtečně. :) Prý ji chybělo to co vařím doma. :)
Včera u nás byla rehabilitační sestřička tak pocvičila. Jinak většinu den prospinká. Jsem rád, že je doma. :)
Přeji vám všem krásný den z Hané.  :)
P.S. 4.díl vám o filtrech rád napíšu. :)
Srdečně zdraví váš kamarád :)
Fanda

Reklama

krásný den kamarádům :)
« kdy: Červen 04, 2019, 10:26:26 dopoledne »

Petr

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #1 kdy: Červen 04, 2019, 11:50:19 dopoledne »
Fando díky za tvou zprávu za všechny.  :) Dnes budou asi všichni u vody.  :D Přeji ti krásný den, pozdravuj babičku a za tvůj 4. díl  o filtrech ti předem děkuji, bude jistě poučný i pro naše hosty.  :)

Darina

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #2 kdy: Červen 04, 2019, 12:30:04 odpoledne »
Ahoj Fando. Díky za pozdrav ale Péťa má pravdu. Jsme po obědě a zrovna vyrážíme k vodě.  :) Do Klánovic, je tam bezva koupaliště.  :)

Katrin

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #3 kdy: Červen 04, 2019, 01:04:13 odpoledne »
Nazdar Fando. Hlavně že babičce chutná.  :) Měj hezký den.  :)

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #4 kdy: Červen 04, 2019, 03:03:40 odpoledne »
Taky tě zdravím Fando.  :)

Jana

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #5 kdy: Červen 04, 2019, 03:54:32 odpoledne »
Kolik let je tvé babičce Fando? Měl bys jí vzít trochu ven. Být zavřená v pokoji, tak toho si jistě v nemocnici užila dost.
Já už babičku nemám, zemřela v nemocnici, ale její poslední přání bylo, že se chce ještě podívat do přírody, na kytičky a tak. Jsem ráda, že jsme jí to přání stihli splnit.

Fanda

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #6 kdy: Červen 04, 2019, 05:07:13 odpoledne »
Citace: Petr  Červen 04, 2019, 11:50:19 dopoledne
Fando díky za tvou zprávu za všechny.  :) Dnes budou asi všichni u vody.  :D Přeji ti krásný den, pozdravuj babičku a za tvůj 4. díl  o filtrech ti předem děkuji, bude jistě poučný i pro naše hosty.  :)

děkuji moc Peťo jdu ho psát :) byl jsem na procházce :)

Fanda

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #7 kdy: Červen 04, 2019, 05:09:01 odpoledne »
Citace: Jana  Červen 04, 2019, 03:54:32 odpoledne
Kolik let je tvé babičce Fando? Měl bys jí vzít trochu ven. Být zavřená v pokoji, tak toho si jistě v nemocnici užila dost.
Já už babičku nemám, zemřela v nemocnici, ale její poslední přání bylo, že se chce ještě podívat do přírody, na kytičky a tak. Jsem ráda, že jsme jí to přání stihli splnit.

babička má Janinko 88 let :) jenže ona nechce jít tak to respektujeme. A zavřená v pokoji není :) má dveře otevřené a jsme u ní pořád. :)
navíc lidi v okolí, kde bydlíme nejsou moc dvakrát přátelští. Stačilo, když máma šla o berlích po operaci a nesl jsem ji nákup tak se vyjádřili jde matka kripl se synátorem.
Anebo mne chtěli mlátit, že jsem bosochodec.  Jo naše sídliště je katastrofa...:(

Fanda

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #8 kdy: Červen 04, 2019, 05:09:32 odpoledne »
Citace: Darina  Červen 04, 2019, 12:30:04 odpoledne
Ahoj Fando. Díky za pozdrav ale Péťa má pravdu. Jsme po obědě a zrovna vyrážíme k vodě.  :) Do Klánovic, je tam bezva koupaliště.  :)

ahoj Darinko tak si to užijte já bych meditovat u rybníčka. :) Teď tu krásně prší. :)

Fanda

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #9 kdy: Červen 04, 2019, 05:09:52 odpoledne »
Citace: Katrin  Červen 04, 2019, 01:04:13 odpoledne
Nazdar Fando. Hlavně že babičce chutná.  :) Měj hezký den.  :)

děkuji moc Katrinko :) tobě krásný podvečer :)

Fanda

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #10 kdy: Červen 04, 2019, 05:10:07 odpoledne »
Citace: Ann  Červen 04, 2019, 03:03:40 odpoledne
Taky tě zdravím Fando.  :)

děkuji moc Ann :)

Jana

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #11 kdy: Červen 04, 2019, 06:28:32 odpoledne »
Citace: Fanda  Červen 04, 2019, 05:09:01 odpoledne
Citace: Jana  Červen 04, 2019, 03:54:32 odpoledne
Kolik let je tvé babičce Fando? Měl bys jí vzít trochu ven. Být zavřená v pokoji, tak toho si jistě v nemocnici užila dost.
Já už babičku nemám, zemřela v nemocnici, ale její poslední přání bylo, že se chce ještě podívat do přírody, na kytičky a tak. Jsem ráda, že jsme jí to přání stihli splnit.

babička má Janinko 88 let :) jenže ona nechce jít tak to respektujeme. A zavřená v pokoji není :) má dveře otevřené a jsme u ní pořád. :)
navíc lidi v okolí, kde bydlíme nejsou moc dvakrát přátelští. Stačilo, když máma šla o berlích po operaci a nesl jsem ji nákup tak se vyjádřili jde matka kripl se synátorem.
Anebo mne chtěli mlátit, že jsem bosochodec.  Jo naše sídliště je katastrofa...:(
Fando, to zní jako výmluva.  Snad aspoň někam na lavičku u trávníku bys jí vzít mohl. Já bych tedy nechtěla zbytek svého života strávit v pokoji v paneláku.  Venku člověk nabere sílu a chuť žít.

Béďa

  • Host
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #12 kdy: Červen 04, 2019, 06:32:59 odpoledne »
Ahoj  :)

Offline Airy

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 1865
  • Hodnocení: +35/-0
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #13 kdy: Červen 04, 2019, 06:33:32 odpoledne »
Ahoj  :) :)

Offline Lojza

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2067
  • Hodnocení: +52/-0
Re:krásný den kamarádům :)
« Odpověď #14 kdy: Červen 04, 2019, 06:34:04 odpoledne »
Ahoj  :) :) :)