Autor Téma: Přítel nechce přispívat na domácnost  (Přečteno 705 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Michaela

  • Host
Přítel nechce přispívat na domácnost
« kdy: Květen 12, 2019, 03:26:02 odpoledne »
Ahoj, můj přítel se nastěhoval ke mě do mého bytu, žije tady už šest měsíců. Nepřispívá mi ani na nájem, ani na potraviny které nakupuji.
Párkrát jsem na to téma začala řeč, ale vždycky se nějak vykroutí a převede řeč jinam. Když přišla složenka na velký nedoplatek za vodu, neměla jsem dost peněz a přímo ho požádala, aby mi na to přidal. Řekl mi, že peníze nemá.
Co si o tom myslíte? Má smysl s takovým člověkem žít? Děkuji za každý názor.

Reklama

Přítel nechce přispívat na domácnost
« kdy: Květen 12, 2019, 03:26:02 odpoledne »

Fanda

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #1 kdy: Květen 12, 2019, 03:31:39 odpoledne »
dobrý den Míšo :) pokud můžu poradit tak od toho člověka dál co nejdál. Jinak bych se s ním rozešel. Vydělává přeci také. Tak proč nepřispívá.
Já bych s takovým člověkem nežil.

Offline Lucka

  • Velmi aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 2322
  • Hodnocení: +69/-0
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #2 kdy: Květen 12, 2019, 04:13:37 odpoledne »
Míšo, mám stejný názor jako Fanda. Je to příživník, pryč od něho dokud je čas. Až bys měla dítě, bylo by to jen horší a živit z mateřské ještě i chlapa, tak to bys jistě nemohla.
Správný muž ti měl hned ze začátku sám nabídnout, že přispívat bude.
Najdi si jiného.

Kapitán

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #3 kdy: Květen 12, 2019, 04:24:49 odpoledne »
Vyhoď ho ze svého bytu. Zadarmo se najíst a vyspat v tvé posteli, to je všechno co ten pán chce. Určitě tě nemiluje i když to možná říká. Slova taky nic nestojí ....

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #4 kdy: Květen 12, 2019, 04:47:18 odpoledne »
Nenech se zneužívat. Vystěhuj ho. Jsi jistě hodná holka, když jsi to vydržela tak dlouho. Jak tak porůznu čtu, dneska najít slušnou a  hodnou dívku, je problém. Jiný tě za to bude nosit na rukou.  :)

Fanda

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #5 kdy: Květen 12, 2019, 05:01:00 odpoledne »
Citace: Ann  Květen 12, 2019, 04:47:18 odpoledne
Nenech se zneužívat. Vystěhuj ho. Jsi jistě hodná holka, když jsi to vydržela tak dlouho. Jak tak porůznu čtu, dneska najít slušnou a  hodnou dívku, je problém. Jiný tě za to bude nosit na rukou.  :)

mi to Aničko povídej :) najít já k sobě někoho je hodně složité v dnešní době :(

Darina

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #6 kdy: Květen 12, 2019, 06:04:55 odpoledne »
Citace: Michaela  Květen 12, 2019, 03:26:02 odpoledne
Co si o tom myslíte? Má smysl s takovým člověkem žít?

Ne nemá. Já sama jsem si s prvním přítelem taky pěkně naběhla. Peníze na dítě mi nedával, jen mě buzeroval a nic jsem neudělala dobře.
Žárlil, hlídal mě, nic mi nedovolil.  Po roce přišlo prvních pár facek. Nečekej až to dojde tak daleko ..... Jakmile se odvážíš udělat první krok, už to půjde samo. Do toho, držím ti palce.

Fanda

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #7 kdy: Květen 12, 2019, 08:07:46 odpoledne »
Citace: Darina  Květen 12, 2019, 06:04:55 odpoledne
Citace: Michaela  Květen 12, 2019, 03:26:02 odpoledne
Co si o tom myslíte? Má smysl s takovým člověkem žít?

Ne nemá. Já sama jsem si s prvním přítelem taky pěkně naběhla. Peníze na dítě mi nedával, jen mě buzeroval a nic jsem neudělala dobře.
Žárlil, hlídal mě, nic mi nedovolil.  Po roce přišlo prvních pár facek. Nečekej až to dojde tak daleko ..... Jakmile se odvážíš udělat první krok, už to půjde samo. Do toho, držím ti palce.

:( Darinko co píšeš až mi tečou slzy :( já jsem hodný chlap a chlapi co mlátí ženy a nebo nedávají na děti bych fackoval hned :( přeji Ti všechno dobré :) Fanda

Darina

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #8 kdy: Květen 12, 2019, 08:15:39 odpoledne »
Díky Fando.   :) Já teď mám hodného partnera. Při výběru už jsem byla opatrnější. No chybami se člověk učí.  ;) Proto Míše radím, ať ho vyhodí.

Michaela

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #9 kdy: Květen 12, 2019, 08:21:02 odpoledne »
Děkuji vám všem. Zkusím ho vystěhovat, snad nebude dělat potíže. Dám vědět jak to dopadlo.  :)

Tomáš

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #10 kdy: Květen 13, 2019, 11:04:51 dopoledne »
Měla jsi ho vykopnout už dřív. U takových není o co stát.  ;)

Fanda

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #11 kdy: Květen 13, 2019, 11:33:09 dopoledne »
Citace: Darina  Květen 12, 2019, 08:15:39 odpoledne
Díky Fando.   :) Já teď mám hodného partnera. Při výběru už jsem byla opatrnější. No chybami se člověk učí.  ;) Proto Míše radím, ať ho vyhodí.

to jsem rád Darinko přeji Ti všechno dobré v životě :)

Fanda

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #12 kdy: Květen 13, 2019, 11:33:33 dopoledne »
budu rád Míšo moc na Tebe myslím, aby vše dobře dopadlo :) a nedělal žádné problémy :)

Michaela

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #13 kdy: Květen 14, 2019, 12:50:37 odpoledne »
Ahoj lidi, tak to začala řešit hned. Zeptala jsem se ho rovnou, kolik hodlá platit do naší společné domácnosti a jak si představuje budoucnost. Řekl že přispívat nebude, že je u mě jen host.
Tak jsme se rozešli. Bez potíží to nebylo, dočkala jsem se spousty sprostých urážek a ponížení.
Slíbil ale, že si bude hledat jiné bydlení. 
Dnes mu zabalila jeho věci a má je připravené u dveří. Tak uvidím jak to dopadne. Dám vám vědět.

Fanda

  • Host
Re:Přítel nechce přispívat na domácnost
« Odpověď #14 kdy: Květen 14, 2019, 06:45:39 odpoledne »
držím pěsti udělala jsi dobře Míšo moc Tě zdravím pak prosím dej vědět, jak vše dopadlo :) myslíme na Tebe (mluvím jednak za sebe, ale i celé naše fórum) :) Fanda :)