Autor Téma: Proč už sem nepíše Ambito?  (Přečteno 307 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Darina

  • Host
Proč už sem nepíše Ambito?
« kdy: Květen 13, 2019, 12:46:27 odpoledne »
Psal každý den, proč už sem nechodí?

Reklama

Proč už sem nepíše Ambito?
« kdy: Květen 13, 2019, 12:46:27 odpoledne »

Offline Azalea

  • Administrator
  • Člen
  • *****
  • Příspěvků: 66
  • Hodnocení: +8/-0
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #1 kdy: Květen 13, 2019, 01:30:44 odpoledne »
Ambito už k nám příspěvky vkládat nebude, nelíbí se mu u nás. Přirovnal naše fórum k hospodě s neochotným hospodským a do takových hospod on prý nechodí.  :)
Žádal po nás, abychom fórum předělali podle jeho vkusu. Měl tím na mysli pestrobarevné stránky s jezdícími nevkusnými slogany, pohyblivými gify a obrázky staženými z jiných stránek.
Naše spory byly dlouhodobé, vadilo mu i že nechceme žádné z jiných stránek okopírované vtipy a texty. Poukazoval na fakt, že jiné stránky to mají.
Jenže našim cílem není mít stejné stránky, jakých už je všude víc než dost. :)
Protože jsme se na úpravě našeho fóra tak, aby se líbilo Ambitovi nedohodli, rozhodl se, že už sem nic vkládat nebude. Já doufám, že se časem najde jiný všestranný rádce, který nám bude pomáhat odpovídat na dotazy našich hostů.

Tímto ti Ambito děkuji za tvých 606 vložených příspěvků a přeji ti, ať se ti daří v jiném fóru, případně na tvých stránkách, které si můžeš utvořit podle svých představ.

Lojza

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #2 kdy: Květen 13, 2019, 02:54:54 odpoledne »
Manipulátor, no. Toto fórum bych rozhodně k hospodě nepřirovnal a hospodské manýry se sem nehodí.  ;)

Tomáš

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #3 kdy: Květen 13, 2019, 03:57:14 odpoledne »
No tak se budeme snažit odpovídat místo něj.  :) Já do hospody nechodím, to přirovnání nechápu.  :D

Fanda

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #4 kdy: Květen 13, 2019, 05:20:35 odpoledne »
Tobě tak chybí Dari Ambito ? Konečně je od něj klid. Je to sprosťák, který přirovnat naše förum k hospodě. To si snad dělá legraci. Tohle přirovnání mne od něj opět vytočilo. Plete si pan slavný Ambito pojem a průjem.
Toto förum bych jako hospodu nepřirovnal. Ale zamrzelo mne, jak se jen ptal proč má červenou stolici tak si udělal jeden z toho legraci, že se koukne než dosedne. Ta ho okřil a byl naněj vulgární že si plete ... s mozkem. To přehnal. Mne také chtěl dát pryč takže díky bohu jsem rád, že tu nebude. Bude tu klid od něj.

Petr

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #5 kdy: Květen 13, 2019, 05:47:27 odpoledne »
Fando, přehnal v tom tématu poslední příspěvek. Ten už tam není, ale buď rád, že jsi ho nečetl.  :)

Darina

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #6 kdy: Květen 13, 2019, 05:51:20 odpoledne »
Fando ne, ptala jsem se jen ze zvědavosti.  :) Jestli se rozhodl nepřispívat, je to jeho věc. Všichni jsme tady dobrovolně.  :)

Fanda

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #7 kdy: Květen 13, 2019, 05:56:44 odpoledne »
to ano :) já jsem tady šťastný tu zůstávám :) jen omluva, žejsem nebyl tu mám to teď hektické ale bude už lépe :)

Kapitán

  • Host
Re:Proč už sem nepíše Ambito?
« Odpověď #8 kdy: Květen 14, 2019, 07:32:41 dopoledne »
Mě chybět nebude. Občas byl hrubý a já také nechci aby se na fóru něco měnilo. Jsem tady rád.  :)