Autor Téma: dali byste Fandovi šanci tu být ?  (Přečteno 3902 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

ambito

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #15 kdy: Duben 25, 2019, 08:05:39 odpoledne »
Děkuji za pozitivní zprávu. Přeji krásnou dobrou noc a bylo mi ctí se s tebou poznat. Doufám, že vstoupíš do naší skupiny jako členka.
ambito

Reklama

Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #15 kdy: Duben 25, 2019, 08:05:39 odpoledne »

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #16 kdy: Duben 25, 2019, 08:07:12 odpoledne »
ahoj Ambito mne též těší a Fanda se Ti omluví dnes mi to řekl, prý Ambitovi se moc omluvím a budu rád s ním tady komunikovat :) Ještě uvidím Ambito zda vstoupím víš oba se budeme se starat o moji maminku. :) Ale i tak děkuji za nabídku. :) Hezký večer přejeme oba dva :)

Rozruch K.

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #17 kdy: Duben 26, 2019, 06:01:31 dopoledne »
Zaregistroval sem se sice už včera,ale pracovní povinosti mi nedovolily se účastnit se debat,ale pokud můžu přispět,tak bych se vyjádřil  v této diskuzi.Na každým fóru je někdy taková situace jako je příběh Fandy a jeho maminky,která se vložila do diskuze v domění,že bude svého syna bránit,ale napíšu vám svůj názor.Mám dojem,že obě osoby jsou si totožné.Romana má stejný styl písma,stejný slovosled jako její syn.Píše,že neumí tak dobře psát na klávesnici,ale emotikony vkládá jak Fanda,rovněž děkuje až přehnaně jako on.V některých větách píše "Měl jsem" a to je známka,že se jedná o tutéž osobu jako je Fanda.Můj názor je,že si Fanda z vás dělá srandu.Omlouvám se všem,kterých se to dotklo.

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #18 kdy: Duben 26, 2019, 06:59:54 dopoledne »
Milý pane Rozruchu,
Fanda z žádných zpráv nepsal. Fanda si srandu nedělá. Myslíte, že já jako pedagožka, neumím psát slohová cvičení ? Psala jsem řadu posudků na děti a jiné slohové práce. Tak si to ve své hlavě přeberte trochu. Zas tak blbá nejsem, aby neuměla vložit smajlíka. To asi si myslíte,že jsem totální blbka to teda nejsem. Tak mějte krásný den. A Fanda tu fakt nic nepsal....... hold Vaše jméno nomen omen Rozruch .

ambito

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #19 kdy: Duben 26, 2019, 08:17:19 dopoledne »
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 06:59:54 dopoledne
Milý pane Rozruchu,
Fanda z žádných zpráv nepsal. Fanda si srandu nedělá. Myslíte, že já jako pedagožka, neumím psát slohová cvičení ? Psala jsem řadu posudků na děti a jiné slohové práce. Tak si to ve své hlavě přeberte trochu. Zas tak blbá nejsem, aby neuměla vložit smajlíka. To asi si myslíte,že jsem totální blbka to teda nejsem. Tak mějte krásný den. A Fanda tu fakt nic nepsal....... hold Vaše jméno nomen omen Rozruch .
Miminko Fandy. Četl jsem názor Rozrucha (skariš, to je jméno ;D) a musím mu dát za pravdu. Na to, že o sobě tvrdíte, že jste pedagožka, máte v několika málo větách několik chyb, ale budiž, nikdo učený z nebe nespadl. ;)

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #20 kdy: Duben 26, 2019, 08:20:19 dopoledne »
Citace: ambito  Duben 26, 2019, 08:17:19 dopoledne
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 06:59:54 dopoledne
Milý pane Rozruchu,
Fanda z žádných zpráv nepsal. Fanda si srandu nedělá. Myslíte, že já jako pedagožka, neumím psát slohová cvičení ? Psala jsem řadu posudků na děti a jiné slohové práce. Tak si to ve své hlavě přeberte trochu. Zas tak blbá nejsem, aby neuměla vložit smajlíka. To asi si myslíte,že jsem totální blbka to teda nejsem. Tak mějte krásný den. A Fanda tu fakt nic nepsal....... hold Vaše jméno nomen omen Rozruch .
Miminko Fandy. Četl jsem názor Rozrucha (skariš, to je jméno ;D) a musím mu dát za pravdu. Na to, že o sobě tvrdíte, že jste pedagožka, máte v několika málo větách několik chyb, ale budiž, nikdo učený z nebe nespadl. ;)

a kde tam mám chyby, pane učiteli ? :) ;)
Doteď jste ryl do Františka, který se vám omluvil, a teď jsem na řadě já ? Já se ale nedám :) . Zdravím  ;D

ambito

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #21 kdy: Duben 26, 2019, 08:33:55 dopoledne »
Je zvláštní, že kovářova kobyla chodí bosa. Jestli u svých příspěvků nepoznáte chyby, měla byste vrátit diplom, tedy pokud nějaký máte.
Mimochodem, nikde nevidím omluvu od Fandy.
ambito

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #22 kdy: Duben 26, 2019, 08:38:47 dopoledne »
a na co máš, diplom ty, že jsi tak chytrej. pravděpodobně na vyrypování a otravování lidí. Na to máš asi titul profesora ?!
koukám, že si tady vždycky najdeš někoho, kdo toho budeš rýpat, ale dej si na mne pozor, varuju Tě. Nejsem ustrašený zajíc, abych se Tě bála. Klidně Tě pošli i do *****e. To mne neznáš.
Mě **** dlouho nebudeš.

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #23 kdy: Duben 26, 2019, 08:46:29 dopoledne »
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 08:38:47 dopoledne
a na co máš, diplom ty, že jsi tak chytrej. pravděpodobně na vyrypování a otravování lidí. Na to máš asi titul profesora ?!
koukám, že si tady vždycky najdeš někoho, do koho budeš rýpat, ale dej si na mne pozor, varuju Tě. Nejsem ustrašený zajíc, abych se Tě bála. Klidně Tě pošli i do *****e. To mne neznáš.
Mě **** dlouho nebudeš.

ambito

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #24 kdy: Duben 26, 2019, 08:47:59 dopoledne »
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 08:46:29 dopoledne
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 08:38:47 dopoledne
a na co máš, diplom ty, že jsi tak chytrej. pravděpodobně na vyrypování a otravování lidí. Na to máš asi titul profesora ?!
koukám, že si tady vždycky najdeš někoho, do koho budeš rýpat, ale dej si na mne pozor, varuju Tě. Nejsem ustrašený zajíc, abych se Tě bála. Klidně Tě pošli i do *****e. To mne neznáš.
Mě **** dlouho nebudeš.
Odpověď, rádoby inteligentní ženy a taková učí mládež.

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #25 kdy: Duben 26, 2019, 08:52:53 dopoledne »
mám Tě nahlásit za urážku ? Jestli chceš tak se sejdeme u advokáta a to rovnou. Já urážet se nenechám.

Romana

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #26 kdy: Duben 26, 2019, 08:53:44 dopoledne »
Citace: ambito  Duben 26, 2019, 08:47:59 dopoledne
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 08:46:29 dopoledne
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 08:38:47 dopoledne
a na co máš, diplom ty, že jsi tak chytrej. pravděpodobně na vyrypování a otravování lidí. Na to máš asi titul profesora ?!
koukám, že si tady vždycky najdeš někoho, do koho budeš rýpat, ale dej si na mne pozor, varuju Tě. Nejsem ustrašený zajíc, abych se Tě bála. Klidně Tě pošli i do *****e. To mne neznáš.
Mě **** dlouho nebudeš.
Odpověď, rádoby inteligentní ženy a taková učí mládež.

mám Tě nahlásit za urážku ? Jestli chceš tak se sejdeme u advokáta a to rovnou. Já urážet se nenechám.

ambito

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #27 kdy: Duben 26, 2019, 09:01:37 dopoledne »
Mám ti zaslal veškeré mé údaje na poštovní adresu?

Kapitán

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #28 kdy: Duben 26, 2019, 09:02:10 dopoledne »
Citace: Romana  Duben 26, 2019, 08:38:47 dopoledne
a na co máš, diplom ty, že jsi tak chytrej. pravděpodobně na vyrypování a otravování lidí. Na to máš asi titul profesora ?!
koukám, že si tady vždycky najdeš někoho, kdo toho budeš rýpat, ale dej si na mne pozor, varuju Tě. Nejsem ustrašený zajíc, abych se Tě bála. Klidně Tě pošli i do *****e. To mne neznáš.
Mě **** dlouho nebudeš.
Romano, to vážně učíš děti? Doufám jen, že na jiné škole než kam chodí ty moje.  :(

Petr

  • Host
Re:dali byste Fandovi šanci tu být ?
« Odpověď #29 kdy: Duben 26, 2019, 09:18:36 dopoledne »
Romano velmi jsi mě zklamala. Už k nám nechoď. Děkuji