Autor Téma: Pes sám doma.  (Přečteno 272 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

ambito

  • Host
Pes sám doma.
« kdy: Duben 24, 2019, 07:05:02 odpoledne »
Ne, to není pokračování Kevina. ;D
 Pokaždé, když někam jedeme, bereme štěně sebou. V autě vydrží třeba po celou dobu našeho nakupování. Ale dnes jsem řekl a dost! Ketty jsem uzavřel do klece, určenou pro psy a jel jsem na dvě hodiny mimo domov. Po zavření dveří od bytu, Ketty poštěkávala a kňučela. Když jsme se vrátili domů, tak nám nezávisle na sobě sousedi řekli, že občas zaštěkala a zakňučela a měli jste vidět jakou radost měla, když jsem ji pustil. Udělala aspoň 3 otočky kolem obýváku a s radostí na nás skákala.
Chci se zeptat jak to děláte vy se svým psem, když musíte odjet mimo domov, ale bez psa?

Reklama

Pes sám doma.
« kdy: Duben 24, 2019, 07:05:02 odpoledne »

Offline Ann

  • Člen*
  • Velmi aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 1395
  • Hodnocení: +70/-0
Re:Pes sám doma.
« Odpověď #1 kdy: Duben 24, 2019, 07:39:06 odpoledne »
Tak to ještě byla hodná, holka vaše.  :) Já mého psa prostě nechám doma a odejdu. Klec na psa ani nemám.  :) Je zvyklý, žádný problém není. Neštěká, nepláče.  Navíc u nás je skoro vždycky někdo doma. Když odejdu já, přemístí se o patro výše.  :)
Jinak pes se má učit na samotu postupně. Nechávat ho doma jen chvíli a čas postupně prodlužovat. Zvykne si.

ambito

  • Host
Re:Pes sám doma.
« Odpověď #2 kdy: Duben 24, 2019, 07:44:51 odpoledne »
Tak to jsem rád, že si zvykne, nerad bych, aby mě soused napráskal že týrám zvíře. :D